آموز ساخت عروسک روسی گام به گام و با جزئیات/طراحی الگو و تکنیک های برش و دوخت اجزای بدن عروسک با ویدئو به زبان اسپانیایی

آموزش گام به گام، آهسته و همراه با جزئیات ساخت انواع متنوعی از عروسک های روسی را می توانید در کانال اسپانیایی زبان Manualilolis دنبال کنید. کمتر کانالی وجود دارد که به مانند این کانال اسپانیایی زبان به صورت تخصصی و با نمایش آهسته ساخت تمامی قسمت ها و جزئیات عروسک های دوست داشتنی روسی را آموزش دهد. در هر قسمت آموزش این کانال، نحوه ساخت قسمت هایی از بدن، مو و لباس و اکسسوری عروسک ها آموزش داده شده است. اگر دوست دارید عروسک سازی را به صورت حرفه ای ادامه دهید، عضو این کانال شوید.
در مجموعه ویدئوهای شماره ۲۵۲-۲۵۰ این کانال، هنرمند به صورت گام به گام و واضح و کامل نحوه طراحی الگو و برش بدنه اصلی یک عروسک روسی را نمایش می دهد. با فراگرفتن این سه قسمت، شما گام بزرگی در ساخت انواع متنوعی از عروسک های روسی برداشتید. پس از این مرحله، شما می توانید با استفاده از انواع متنوعی از لباس و مدل مو، دنیایی از عروسک های روسی خلق کنید. پس با دقت این سه ویدئو را تماشا کرده تا الفبای ساخت یک عروسک روسی را بیاموزید.
لینک مشاهده الگوی برش عروسک در کانال مرجع: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/…​

الگو و برش سر و بدن عروسک

قسمت اول: آموزش طراحی الگو و نحوه برش سر و بدن

قسمت دوم: تکنیک های ساخت پا

قسمت سوم: تکنیک های ساخت دست

لینک مشاهده قسمت اول ویدئو در یوتیوب: https://www.youtube.com/watch?v=NdZ0KSraivQ

لینک مشاهده قسمت دوم ویدئو در یوتیوب: https://www.youtube.com/watch?v=yCo9IuMxlQ4

لینک مشاهده قسمت سوم ویدئو در یوتیوب: https://www.youtube.com/watch?v=0xgLUC-RCuQ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *