دعای بستن زبان از راه دور

دعای زبان بند

این دعای زبان بند برای بستن دهان بسیار موثر است. این دعا یک دعای زبان بند قرآنی یعنی سوره «الحمد» است. برای نتیجه گرفتن از این دعا باید ۴۰ بار این دعا را هرروز بخوانید. همچنین این ایه از سوره یس را در مورد لزوم برای بستن زبان طرف مقابل بخوانید هرروز ۷۰ بار بخوانید « نگاه کنید به بستن زبان از راه دور – دعاهای تکمیلی».

الیَوم نَختِمُ عَلی اَفواهِهِم وَ تُکَلِمُنا اَیدیَهُم وَ تَشهَدُ اَرجُلَهُم بِما کانوا یَکسِبون

دعای زبان بند بسیار قوی و فوری

اگر به دنبال نتیجه گرفتن سریع هستید بشما توصیه میکنم غیر از خواندن دعای عجیب زبان بند بسیار قوی و فوری با ” مهارت های‌ ارتباطی” نیز آشنا شوید. سپس درکنار این مهارت ها دعای زبان بند زیر نیز میتواند در ساکت کردن و یا متقاعد کردن شما کمک کند. و بله خیلی زود و سریع نتیجه خواهید گرفت.

سوره ی و اللیل را ۱۲ روز هرروز ۷۰ بار بخوانند از زخم تیر و نیزه ایمن خواهد بودو دفع شر سخن چینان. امام صادق«ع»فرمودند: به نیت دفع شرّ سخن چینان و غمّازان سوره جمعه را هشت بار بخوانید.

دعای بستن زبان از راه دور

اگر در فاصله دور هستید و میخواهید از راه دور در مقابل بدگویی ها و غیبت های‌ دیگران در امان باشید، همان‌ گونه میتوانید هم با خواندن دعاها و هم درکنار یادگیری در مورد رفتار با بدگویان از راه دور در امر بستن زبان غمازان و سخن چینان موفق شوید.

برای خواندن دعا نیز، آیات ذیل رو به نیت دور کردن شخص مورد نظر به طور آهسته تلاوت کنین و به طرف فوت کنین تا از سکوت کرده و از شما دور شود.

َتذْرُوهُ الرِّیَاحُ وَکَآنَ اللَّهُ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ مُّقْتَدِرًا

رَبَّنَا اکْشِفْ عَنَّا الْعَذَابَ إِنَّا مُؤْمِنُونَ

یَوْمَئِذٍ یَصْدُرُ النَّاسُ أَشْتَاتًا

آنْفِرُواْ خِفَافًا وَثِقَالًا

دعای بستن زبان اشخاص

یکی از دعاهای عجیب دیگر برای بستن زبان اشخاص، دعای صم بکم عمی فهم لا یرجعون است. این دعا را در بستن زبان هر فردی موثر است و از فواید آن زیاد سخن گفته اند:

صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَرْجِعُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْقِلُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْلمونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَفقهُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَنطقُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَتکلّمُونَ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَآنَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ…..زاییده شکم …..«نام شخص مورد نظر و نام مادرش»

دعای بستن دهان بدگویان

دعای زبان بند – هر که این دعا با خود دارد زبان جمله بدگویان و خصمان بسته گردد و هر گاه در بین هزار دشمن گرفتار باشد هیچ یک از انها ظفر نیابند و از زخم شمشیر و تیر ونیزه در امان باشد و هیچکس در حق او بدی نکند. این دعا غیر قرآنی است و بسیار عجیب اما آهنگی خوش دارد و نیمی ازآن به زبان پارسی است.

بسم الله الرحمن الرحیم – لا اله خصمان من لا اله الا الله از زمین تا اسمان لا اله الا الله از اسمان تاعرش لا اله الا الله از عرش تا کرسی لا اله الا الله از کرسی تا لوح لا اله الا الله محمد رسول الله علی ولی الله بستم زبان جمله بدگویان و دشمنان و غمازان و حسودان و خصم سیاه شب و خصم روز و خصم سفید و خصم روی زمین بستم زبان سی صد و شست و شش رگ بنی ادم و بنات حوا در حق صاحب این هیکل بحق لا اله الا الله مهر کردم بحق محمد رسول الله بستم یکصد و بیست و چهار هزار نطفه نبوت که اول انها ادم و اخر انها محمد صلی الله علیه و اله بستم بحق شش هزار و شش صد و شصت و شش هزار و شش صد و شش ایه کلام الله بار خدایا بستم زبان جمله خصمان را از نخستین و اخرین بحق تو ات موسی وانجیل عیسی و قران و زبور و صحف ابراهیم و فرقان محمد المصطفی

دعایی از کتاب شفا برای بستن زبان از راه دور

یکی از دعاهای بسیار نیرومند برای بستن زبان از راه دور این است که بر هفتاد ریگ، به هر یک معوذتین « دو سوره ی ناس و فلق » را بخواند سپس آن ها را در کوزه نهد در آتش گرم دفن کند؛ چون گرمی آتش به ریگها رسد دشمن به امر حق مقهور گردد.

و جهت وسواس یا بستن زبان دعایی درکتاب شفا برای وسواس ذکر شده است که برای بستن زبان از راه دور نیز مفید است. برای انجام این دعا باید سوره ی ناس را بر ظرفی، روز چهاردهم ماه بنویسد و بشوید و ازآن بخورد و وضو بگیرد زبانی که به آن نیت کرده بود بسته شود.

بعد از نماز عشاء هر یک از این سوره ها رابه ردیف شمس و لیل و جحد و توحید و معوذتین « ناس و فلق » را هفت بار بخواند بعد هفت بار بگوید : اللهم اجعَل لی فَرَجا و مخرجا و بخوابد، زبان بسته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *